Eğitimin Tanıtımı

Bu eğitim; çocuk ile çalışırken  kullanılabilecek temel beceri, psikoterapi ve test eğitimlerinden oluşmaktadır. Eğitim çocuk ile çalışan ya da bu alanda çalışmayı düşünen katılımcıların terapötik becerilerini güçlendirmeye yöneliktir.

Eğitimler

Eğitimler ile ilgili detaylı bilgi için eğitim isminin üzerine tıklayınız

Eğitimler

Eğitimler ile ilgili detaylı bilgi için eğitim isminin üzerine tıklayınız

Süpervizyon – Eğitimimiz sonrasında süpervizyon tüm uygulamalar için iki defaya mahsus ve ücretsiz olarak verilmektedir. Katılımcılar uygulamada karşılaştıkları sorunları ve sorularını eğiticiye sorarak testi uygulayacak yetkinlik ve yeterliliği kazanmaktadırlar.

Kayıt – Katılımcıların, eğitime katılmak için başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formunun doldurulmasının ardından eğitime katılım ve  ödeme bilgileri mail ile gönderilecektir. Kayıt bedelini havale etmeniz durumunda kaydınız kesinleştirilecektir.

MateryalEğitim materyalleri online olarak tüm katılımcılarımıza iletilmektedir. Eğitim sonrasında eğitim videoları da üç ay süre ile paylaşılmaktadır.

Eğitmen – Merve Karaburun (Dr. Klinik Psikolog)

Tarih ve Saat – 11-12 Kasım*  (Başlangıç tarihidir)

Ücret – Eğitim toplam bedeli 2.250 TL yerine 1.250 TL’dir ve iki eşit taksitte ödenebilir.

Eğitim Yeri – Online (Zoom Meeting veya Google Meeting)

Sertifikasyon –Psikoloji Enstitüsü ve Toplum Ruh Sağlığını Koruma Derneği onaylı uygulayıcı sertifikası verilmektedir. Sertifikalar kaşeli ve imzalı bir şekilde PDF formatında gönderilmektedir.

Sertifikalarımız dernek onaylı olup, tüm kamu ve özel kurumlarda geçerlidir.